المنت اینفرارد

نوشته شده در

المنت اینفرارد با نام دیگری با نام المنت مادون قرمز نیز خوانده می شود . بعلاوه ؛ همان طور که از نامش بر می آید ؛ بر اساس تولید مادون قرمز و طول موجی بالاتر از 4 میکرومتر فعالیت می کند . اما شاید برایتان سوال ایجاد شود که مراحل کارکرد این المنت چگونه است ؟ باید خدمت شما عرض کنیم که ؛ این امواج مادون قرمز و البته نامرئی به واسطه عبور جریان الکتریکی از درون سیم های المنت ایجاد می شوند .

قیمت المنت های اینفرارد

خرید المنت اینفرارد

برای خرید یا سفارش و اطلاع از قیمت المنت اینفرارد و المنت های صنعتی می توانید با واحد فروش گروه صنعتی ترموهیتر کیان تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ترموهیتر کیان این افتخار را دارد که با تولید محصولات داخلی و با کیفیت نسبت به محصولات چینی بی کیفیت و نامرغوب در خدمت شما تولید کنندگان و صنعت گران باشد.

مطالب مرتبط : قیمت المنت فلنج دار

توجه داشته باشید که سیم های المنت از جنس کروم و نیکل ساخته شده اند و با عبور جریان الکتریکی ملتهب شده و سبب ایجاد امواج مادون قرمز می شوند . اساس تولید گرما در این المنت اینفرارد به گونه ای است که ؛ امواج نامرئی با طول موج های بلند در اثر برخورد با اجسام ، فعالیت مولکولی آنها افزایش می دهند  ودر نتیجه گرما تولید می شود. از پر کاربردترین مصارف این المنت در صنعت ، صنایع پزشکی؛ صنایع بسته بندی ؛ دستگاه های آزمایشگاهی ؛ صنایع پلاستیک و… را می توان نام برد. این المنت در درمان و از بین بردن بسیاری از بیماریها نقش ارزنده ای ایفا می کند.

مشخصات المنت های مادون قرمز

از ویژگی ها و مشخصات برجسته این المنت می توان به ایجاد دمای 500 درجه سانتی گرادی ؛ تنوع در ابعاد ؛ کیفیت بسیار عالی و عمر مفید بالای آن ؛ سهولت در نصب ؛ مجهز به ترموکوپل برای کنترل دما ؛ آلارم خاص برای از رده خارج شدن المنت با توجه به تغییر رنگ المنت و…. اشاره کرد.

 

4.9/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.