لوازم حرارتی

نوشته شده در

انواع لوازم حرارتی : سیم نسوز که اغلب دو روکش دارند که یک روکش آن سیلیکون و یک روکش ابریشم می باشد و سیم هایی که روی آنها یک روکش دارند که اکثر کشورها در صعنت سیم کشی های ساختمان ها و کابل های سیلیکونی نسوز استفاده میکنند. که امروز در کشور ایران نیز در سیستم های هشدار دهنده آتش که در تایید آتش نشانی می باشد مورد استفاده قرار میگیرد.

وارنیش به لوله هایی که از جنس الیاف ابریشم نسوز و سیلیکون برای جلوگیری از داغ شدن سیم های روپوش دار و اتصال از بدنه سیم ها از آن عبور میکنند میگویند که به دو صورت نیمه سوز و کاملا نسوز موجود می باشد.

سیم المنت از جنس کروم نیکل بوده که سیم های المنت کروم نیکل در مقطع تخت و گرد در سایز های مختلف با مقاومت های مختلف ساخته و تولید میشوند ، همچنین سیم المنت از جنس کروم نیکل بر اساس سایز بندی ها و انواع مختلف آن تا دمای بالغ بر 1240 درجه سانتی گراد را پوشش داده و میتواند تا این دما مقاومت خوبی را داشته باشد. همچنین موارد مصرف این سیم :گروههای برقی- کوره های آزمایشگاهی- کوره های خم کن شیشه و …..  می باشد.

انواع لوازم حرارتی

مطالب مرتبط : المنت میکایی

ptfe نام اختصاري تترافلوئوراتيلن است که  نوعی ماده است که  محصولی منحصر به فرد می باشد که شامل فیبر های شیشه است که همراه با تفلن نسوز به صورت پارچه در آمده است . همچنین این نوع محصول دارای ویژگی هایی مانند مقاومت گرمايي بالا از 170- تا260+ درجه سانتيگراد – مقاومت بالا در برابر مواد شيميايي – كشش بالا – سطح غير قابل نفوذ كه تميزي آن را تسهيل كرده است – دوام مطلوب در ابعاد متنوع – مقاوم در برابر اشعه هاي uv – ir – hf پارچه هاي فوق در 3 نوع ساده ، چسب دار و سيليكوني با ضخامتهاي مختلف عرضه مي گردد .

همچنین از موارد مصرف این محصول می توان به مواردی مانند صنايع غذايي – ماشين هاي بسته بندي و …. نیز اشاره کرد.

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.